Aktualności

Zimowisko dla dzieci rolników w 2023 roku

Zimowisko dla dzieci rolników w 2023 roku - akt4[1].jpg

Stowarzyszenie im. Teresy Kras jest organizatorem wypoczynku zimowego w formie turnusów wyjazdowych w 2023 roku z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, urodzonych od dnia 01 stycznia 2007 roku do dnia 31 grudnia 2018 roku.

 

 

Wypoczynek letni 2022 - dziękujemy

Wypoczynek letni 2022 - dziękujemy - akt.lato.jpg

W czasie wakacji w 2022r. z naszych kolonii letnich skorzystało kilka tysięcy dzieci. Zorganizowaliśmy wypoczynek letni w atrakcyjnych miejscowościach nadmorskich, górskich, nad jeziorami.
Dziękujemy wszystkim za współpracę i zapraszamy!

 

Kurs wychowawcy kolonijnego

Kurs wychowawcy kolonijnego - akt3[2].jpg

Organizujemy kursy wychowawcy kolonijnego uprawniające do podjęcia pracy jako wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży. Kursy odbywają się w Lublinie, istnieje również możliwość zorganizowania kursu wyjazdowego (dla zgłoszonej grupy).

Praca na wakacje

Praca na wakacje - akt2[2].jpg

Oferujemy wakacyjną pracę na naszych koloniach dla wychowawców, psychoterapeutów, instruktorów, animatorów, ratowników wodnych i medycznych, pielęgniarek oraz kucharzy, pomocy kuchennych i personelu sprzątającego.

Usługi doradcze

Usługi doradcze - akt7[2].jpg

W siedzibie Stowarzyszenia można skorzystać z bezpłatnych usług doradczych w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych.